Reality SUNNY
Reality Sunny

logo-reality_sunnyvVážení klienti vítáme vás na webových stránkách naší realitní kanceláře. Naše kancelář působí  od roku 2008 na realitním trhu převážně v Plzni a Plzeňském kraji.  Ale v případě potřeby Vám rádi pomůžeme a  uskutečníme prodej nemovitosti i ve vzdálenějších místech. ( Např. Karlovy Vary, Praha, Mariánské Lázně atd.)

Zaměřujeme se především na přání a potřeby klientů. Nejde nám tedy hlavně o zisk, ale naším cílem je, aby zákazníci měli z převodu nemovitosti dobrý pocit a svoji spokojenost nám vrátili tím, že se v budoucnu sami rádi na nás obrátí, nebo nás doporučí dál. K tomu, aby lidé ocenili služby naší realitní kanceláře, používáme osobní přístup k potřebám jednotlivce a komplexní znalost dané problematiky.

Klademe důraz na komunikaci s klienty, ke kterým se snažíme zachovat osobní a přátelský přístup. Rádi se přizpůsobíme Vašim potřebám a nalezneme ty nejlepší podmínky a možnosti řešení jak pro prodávajícího, tak pro kupujícího. Veškeré prohlídky nemovitostí realizujeme pouze za přítomnosti našeho realitního makléře.

Můžeme tím zajistit, aby byl zájemce plně informován o následném postupu v případě zájmu o danou nemovitost, případně zodpovědět další otázky. Stejně tak náš právní zástupce ke každému obchodnímu případu nejen profesionálně vypracuje příslušné smlouvy, ale důkladně prověří veškeré k nim nutné podklady a zajistí i další právní náležitosti, jako je vklad vlastnického práva, apod.

Při uskutečňování převodu dále zajišťujeme pro ochranu obou smluvních stran advokátní či bankovní úschovy peněz. Tím je zabráněno možnosti vzniku situací, při kterých není finanční plnění provedeno bez náležitého převodu a vkladu záznamu do katastru nemovitostí na jméno kupujícího. Až vkladem smlouvy do katastru nemovitostí je totiž kupující strana oficiálním vlastníkem nemovitosti.

V případě zájmu Vám rádi pomůžeme zajistit i vhodný způsob financování. Můžeme též zajistit pojištění nemovitosti.

Na provizi máme nárok až v případě úspěšně zrealizované zakázky. Při neuskutečněném prodeji či pronájmu nám neplatíte žádné poplatky.

V závěru bychom chtěli především zdůraznit, že nechceme za každou cenu klientovi prodat naše služby, ale jde nám především o jeho spokojenost a bezpečný a pohodový průběh.

Spokojený klient je náš cíl a jeho reference je pro nás největší odměnou.